Poznajcie Hetai Motor w SPS Smart Smart Production Solutions 2023

January 10, 2024
najnowsze wiadomości o firmie Poznajcie Hetai Motor w SPS Smart Smart Production Solutions 2023

Poznajcie Hetai Motor w SPS Smart Smart Production Solutions 2023

najnowsze wiadomości o firmie Poznajcie Hetai Motor w SPS Smart Smart Production Solutions 2023  0

O SPS

Pierwszy raz odbył się w Sindelfingen w 1990 roku, z powierzchnią wystawienniczą 3500 m2. Od 1997 roku odbywa się w Norymberdze.000 m2 i powyżej 50- Tysiące odwiedzających.

 

SPS ¢ Inteligentne rozwiązania produkcyjne ¢ dawniej SPS IPC Drives ¢ jest jednym z największych międzynarodowych targów w dziedzinie technologii automatyki elektrycznej.Targi zapewniają pełny przegląd rynku i prezentują wszystkie komponenty, aż do kompletnych systemów i zintegrowanych rozwiązań automatyzacyjnychSPS odbywa się corocznie w centrum wystawienniczym w Norymberdze.

 

Nazwa 29. wystawy składa się z trzech tematów: SPS (Programmable Logic Controller), IPC (Industrial PC) i Drives (Electric Drives).Dzisiejszy pokaz prezentuje również szerszy zakres rozwiązań dla przyszłej automatykiPostęp technologiczny w ostatnich latach oraz cyfrowa transformacja branży znalazły odzwierciedlenie na wystawie.

 

Wymagania w odniesieniu do zastosowań w odniesieniu do pojazdów silnikowych

 

najnowsze wiadomości o firmie Poznajcie Hetai Motor w SPS Smart Smart Production Solutions 2023  1

 

najnowsze wiadomości o firmie Poznajcie Hetai Motor w SPS Smart Smart Production Solutions 2023  2

To pierwszy rok, w którym Hetai uczestniczy w tej wystawie, przywieźliśmy naszą najnowszą serię serwo silnika i precyzyjną skrzynię biegów, które przyciągnęły dużą uwagę odwiedzających.

 

Jako firma, która ma ponad 21 lat doświadczenia w branży motoryzacyjnej.ale także poświęcony w pomaganiu klientowi z zintegrowanymi rozwiązaniami automatyki.

 

Z biegiem lat firma Hetai rozszerzyła asortyment produktów od silnika krokówkowego do silnika BLDC, serwomotora i skrzyni biegów planetarnych.opracowaliśmy również skrzynkę biegów serwo (wysokiej precyzji skrzynia biegów)Ta nowo wydana seria skrzyni biegów ma zaletę wyższej wytrzymałości, niższej siły tylnej i niższej inercji.

 

Jeśli jesteś zainteresowany, proszę zapoznać się z naszą broszurą produktu załączoną tutajSeria TB Wysokiej precyzji przekładnia ((Hetai Motor).pdf.

lub Skontaktuj się z nami pod adresem:info@ht-motor.com