Nowa hala wystawiennicza Hetai została ukończona

September 22, 2022
najnowsze wiadomości o firmie Nowa hala wystawiennicza Hetai została ukończona

Nowa hala wystawiennicza Hetai została ukończona

Zapraszamy do odwiedzenia naszej fabryki

 

najnowsze wiadomości o firmie Nowa hala wystawiennicza Hetai została ukończona  0

Hetai znajduje się w Changzhou w prowincji Jiangsu.Nasza powierzchnia warsztatowa to ponad 15 000㎡.Od momentu założenia firmy Hetai w 1999 roku specjalizacja i skala produkcji zapewniają produkcję pięciu milionów silników rocznie.

 

najnowsze wiadomości o firmie Nowa hala wystawiennicza Hetai została ukończona  1

Changzhou Hetai Motors to doświadczony producent silników.Od ponad 20 lat Hetai poświęca się dostarczaniu klientom profesjonalnych strategii projektowania integracji elektrycznej i automatyzacji.Dysponujemy zmiennym wyposażeniem produkcyjnym, takim jak linia montażowa, automatyczna szlifierka do wałków, a także centra obróbcze CNC.

 

najnowsze wiadomości o firmie Nowa hala wystawiennicza Hetai została ukończona  2

Głównymi produktami Hetai są bezszczotkowy silnik prądu stałego, hybrydowy silnik krokowy, przekładnia planetarna, silnik servo.

Posiadamy również silne możliwości dostosowywania i produkcji w zakresie badań i rozwoju.

 

Produkty Asortyment Hetai

China Changzhou Hetai Motor And Electric Appliance Co., Ltd. company profile 4

Changzhou Hetai Electric Appliance Co., Ltd. jest przedsiębiorstwem produkującym mikrosilniki o dużej sile technicznej.Specjalizujemy się w produkcji różnych silników krokowych, sterowników silników krokowych, bezszczotkowych silników prądu stałego itp., o rocznej produkcji 3 milionów sztuk!Produkty są stosowane głównie w drukarkach, maszynach do drukowania biletów, grawerkach, instrumentach medycznych, oświetleniu scenicznym, przemyśle tekstylnym i innych branżach urządzeń i instrumentów automatyki.